DANI GRAĐEVINARSTVA 2021

April 20, 2021 Uncategorized 0

Završna svečanost – dodela nagrada najuspešnijim učesnicima na edukativnim radionicama u okviru DANA GRAĐEVINARSTVA održana je u holu Građevinskog fakulteta, 15. aprila 2021. godine.

Radionice su  realizovane u saradnji sa Građevinskim fakultetom iz Subotice, na daljinu – u Gugl učionici od  15. marta do 2. aprila 2021. godine  (sastojale su se od četiri teme, unutar svake  teme postavljena su po tri zadatka). Cilj  je bio da  se učenicima  7. i 8. razreda  osnovnih škola približe obrazovni profili u području rada geodezije i  građevinarstva   koji se obrazuju u našoj školi, kao i  da se predstave mogućnosti nastavka školovanja, nakon završetka srednje škole, na Građevinskom fakultetu u Subotici.

Nagrade su obezbedili socijalni partneri Refiks (Rőfix) doo Popovac i Vinerberger (Wienerberger) Kanjiža.