Bicikl je cool

February 28, 2022 Uncategorized 0

Politehnička škola organizuje 4. nagradni literarni, likovni i foto – konkurs “Bicikl je cool”. Konkurs je otvoren do 15. aprila.
Na ovom konkursu mogu učestvovati učenici svih osnovnih škola u Subotici i svi učenici Politehničke škole, a broj radova po učesniku nije ograničen.
– Literarni radovi moraju biti otkucani u word formatu, font Times New Roman (12), u tri primerka. Format i tehnika likovnih radova je po slobodnom izboru. Fotografije moraju biti štampane, dimenzija 20*30 cm, a poželjno je da budu visoke rezolucije. Uz rad obavezno dostaviti ime i prezime učenika, adresu, broj telefona, školu i razred, kao i ime nastavnika-mentora – navode iz Politehničke škole.
Iz škole navode da je radove potrebno slati poštom ili dostaviti lično na adresu Politehničke škole, Maksima Gorkog 38, 24 000 Subotica sa naznakom za konkurs “Bicikl je cool”. Proglašenje pobednika i uručenje nagrada održaće se tokom maja u Politehničkoj školi.