МЕЂУНАРОДНА САРАДЊА

December 8, 2021 Uncategorized 0

У Политехничкој школи је одржан још један заједнички час у сарадњи са Техничком школом индустријских технологија и менаџмента Чајковског из Русије, у уторак, 7. децембра 2021. године, успостављањем видео позива преко yandex.telemost. Садржај часа је била израда украса за јелку са елементима од дрвета које су радили ученици одељења ТОН 4/5 под руководством Тамаре Мандић, наставника стручних предмета из области прераде дрвета. Ученици из Чајковског из подручја грађевинарства су офарбали један зид у радионици у новогодишњем стилу. У уметничком делу програма су учествовали Саша Прерадовић Д 3/7 и Леон Ћурчић ТПА 1/5, чланови секције руског језика. Захваљујемо се колегама и ученицима из Чајковског на лепој прилици за размену искуства, позитивној атмосфери и лепом дружењу!