RASTIMO ZAJEDNO KROZ UMETNOST! tKO sam ja?

October 13, 2020 Uncategorized 0

Učenici Politehničke škole sa područja rada Kultura, umetnost i javno informisanje (likovni tehničari i tehničari za dizajn enterijera i industrijski dizajn) učestvuju u međunarodnom e-tvining projektu Rastimo zajedno kroz umetnost! (Let’s grow together through the ART!)
Ideja projekta je da se đeca i mladi izraze kroz bilo koji umetnički oblik: likovnost, književnost, muzika, ples, fotografija, kroz različita područja ličnog i socijalnog razvoja. Ishod projekta je, pored obogaćivanja razmenom iskustava i radova, zajednička virtuelna izložba.
Autor projekta koji će trajati godinu dana je Škola likovnih umetnosti (Split, Hrvatska).
Učenici dva odeljenja uz mentora Srđana Milodanovića, izradili su autoportrete na temu KO SAM JA? Priloženi su radovi učenika sa predmeta Slikanje (odeljenje LT 411) i predmeta Fotografija (odeljenje LTD 211).