1. НАСТАВНИЦИ ПОЛИТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ ТЕСТИРАЛИ ИНТЕРНЕТ ПЛАТФОРМУ “INPRAXI.ONLINE” 2. САСТАНАК ПРИВРЕДНИХ СУБЈЕКАТА ПОВОДОМ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ЕРАЗМУС+КА2 ПРОЈЕКТА ” wbl pro 2.0″

October 19, 2023 Uncategorized 0

1. ТЕКСТ – ТЕСТИРАЊЕ ПЛАТФОРМЕ ПРОФЕСОРИ

Политехничка школа је учествовала у тестирању интернет платформе „INPRAXI ONLINE“, у склопу Еразмус + КА 2 пројекта „WBL PRO 2.0“, чија изградња се приближава крају. Двадесет пет наставника Политехничке школе приступила су тестирању интернет платформе уз асистенцију главних носилаца пројекта – Катие Штефанић, Валентине Сердиншек и Бранка Јазбеца из „Задружног центра за социјалну делатност“ у Трсту.

Тестирање је успешно обављено у уторак, 17. октобра 2023. године, у просторијама Политехничке школе.

2. ТЕКСТ – ТЕСТИРАЊЕ ПЛАТФОРМЕ ПРИВРЕДНИ СУБЈЕКТИ

У оквиру пројекта „WBL PRO 2.00 Work Based Learning“, Политехничка школа има задатак да учествује у креирању, тестирању и рекламирању интернет платформе чија је изградња у току. Стратешки циљ изградње интернет платформе је да учесницима дуалног образовања обезбеди иновативне онлајн алате и методологије који ће допринети ефикаснијој сарадњи између школа и предузећа, наставника и ученика.

У среду, 18. октобра 2023. године, привредни субјекти, представник Привредне коморе Србије, носиоци и реализатори пројекта су се окупили у просторијама Политехничке школе ради тестирања интернет платформе „INPRAXI ONLINE“. Двадесет компанија на територији града Суботице и из околине са којима Политехничка школа има дугогодишњу сарадњу кроз дуално образовање је успешно тестирало платформу.