ОТВОРЕНА ВРАТА

May 18, 2023 Uncategorized 0

У среду, 24. маја 2023. године, одржаће се Отворена врата Политехничке школе у Суботици.

Драги осмаци, дођите да се дружимо и да кроз шетњу и занимљиве садржаје сазнате све о образовним профилима наше школе које можете да упишете!

Врата ће вам бити отворена од 9 до 15 часова.

С радошћу вас очекујемо, добро нам дошли!

🔸 2023. május 24-én, szerdán kerül megrendezésre a szabadkai Politechnikai Iskola nyílt napja.

Kedves nyolcadikosok, gyertek, tudjatok meg minél többet iskolánk oktatási profiljairól, amelyekre beiratkozhattok. Érdekes tartalmakkal készülünk nektek.

Iskolánk kapuja aznap 9 órától 15 óráig tart nyitva.

Várunk titeket szeretettel!

🔸 U sredu 24. svibnja 2023. godine, održat će se Otvorena vrata Politehničke škole u Subotici.

Dragi osmaši, dođite na druženje, da kroz šetnju i zanimljive sadržaje saznate sve o obrazovnim profilima naše škole koje možete upisati.

Vrata će vam biti otvorena od 9 do 15 sati.

S radošću vas očekujemo, dobro nam došli.