ПРЕЛИМИНАРАНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

May 16, 2023 Uncategorized 0

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ пријемног испита за ликовне техничаре и техничаре дизајна ентеријера и индустријских производа објављени су у холу Политехничке школе, Максима Горког 38 и на порталу Моја средња школа. Приговор на обраду бодова у бодовним листама може се уложити до уторка, 16. маја 2023. године до 18 часова (жалбе на вредновање радова од стране комисије за оцењивање се не могу улагати).

Коначни резултати пријемног испита су 18. маја 2023.

Радове са пријемног испита није могуће преузети.

Након реализације завршног испита кандидата у својим основним школама и попуњавања листе жеља (електронски или непосредно у својој основној школи) следи:

Расподела по образовним профилима – објављивање званичних резултата расподеле по образовним профилима: 3. јула 2023.

Упис: подношење пријаве за упис електронским путем од 3. до 7. јула 2023. године или непосредно у Политехничкој школи 3. и 4. јула 2023. године, 08-15 часова