Дан грађевинарства

March 16, 2023 Uncategorized 0

На Грађевинском факултету у Суботици данас је традиционално, већ седму годину заредом, одржана манифестација Дан грађевинарства, коју заједнички организују Политехничка школа и Грађевински факултет са циљем да кроз низ едукативних садржаја и програма ученицима завршних разреда основних и средњих школа приближе грађевинску струку на другачији, креативнији и занимљивији начин.

Хвала свим основним школама које су се одазвале нашем позиву да присуствују манифестацији и надамо се да смо осмацима помогли у одлуци о избору средњошколског образовног профила који ће уписати.

A szabadkai Építőmérnöki karon ma tartották meg az Építőnap elnevezésű rendezvényt, amely
immáron hétéves hagyományra tekint vissza. Az eseményt a szabadkai Politechnikai Iskola és az
Építőmérnöki Kar együttesen szervezi azzal a szándékkal, hogy az általános és középiskolák
végzős tanulóinak különféle oktatási tartalmak és programok útján érdekes, kreatív módon
mutassák be az építészeti és építőipari szakmát.
Köszönjük a részvételt az általános iskoláknak, akiknek tanárai és diákjai eleget tettek
meghívásunknak, és reméljük, hogy a nyolcadikosoknak segítettünk abban, hogy kiválasszák a
megfelelő középiskolai szakot.