INSPIRATIVNA POSETA IT KOMPANIJI INSPIRA GRUPA

February 27, 2023 Uncategorized 0

Učenici odeljenja tehničara za digitalnu grafiku i internet oblikovanje Politehničke škole GFD 2/9 imali su izuzetnu priliku da u ponedeljak, 27. februara 2023. godine, posete Inspira grupu, uspešnu IT kompaniju.

Tokom posete, Anja Balažević iz HR tima predstavila je strukturu i način poslovanja ove renomirane kompanije, dok je grafički dizajner kompanije Danilo podelio svoje iskustvo i pričao o projektima na kojima trenutno radi. Učenici su mogli da postave pitanja i saznaju više o radu u ovoj oblasti, kao i da se upoznaju sa najnovijim trendovima u digitalnom dizajnu. Poseta je bila izuzetno inspirativna i korisna, jer su učenici dobili uvid u stvaran poslovni svet i stekli nova znanja i veštine koje će im značiti u budućnosti.