Startap takmičenje ,,Preduzetništvo u IT-ju”

February 20, 2023 Uncategorized 0

U okviru Instituta za moderno obrazovanje, Srednja škola za informacione tehnologije iz Beograda organizovala je startap takmičenje ,,Preduzetništvo u IT-ju”.

Oba prijavljena tima Politehničke škole su prošla  selekciju timova iz cele Srbije-Fondacija Profesura Team 024 /Nataša Curnović, Lea Sabo i Mia Leković/ i Pitaj me-Fondacija Profesura /Nevena Golić, Anastasija Ljubenović i Sara Lazić/ a ideje na kojima će raditi su izrada aplikacije za telefon koja će biti interaktivna podrška za probleme tinejdžera i veb sajt sa patent logoima za buduće mlade preduzetnike.

Prva radionica pod nazivom  Customer discovery-BMC-razrada šablona biznis-modela sa posebnim osvrtom na delove Customer Segment i Value proposition kreće 22.februara 2023.preko Zoom platforme.

Ideje su osmišljene u okviru radnog sastanka aktivista Fondacija Profesura pod okriljem Politehničke škole Subotica.