JOŠ JEDAN MEĐUNARODNI ONLAJN ČAS

June 3, 2021 Uncategorized 0

U Politehničkoj školi je održan još jedan zajednički čas u saradnji sa Tehničkom školom industrijskih tehnologija i menadžmenta Čajkovski iz Rusije, u sredu, 2. juna 2021. godine, uspostavljanjem video poziva preko Skajpa.
Sadržaj časa je bilo oblaganje betonske staze mozaik pločicama, u okviru kog su radili učenici odeljenja G 3/6 – Miloš Miškolci, Danijel Turuc i Viktor Katona, pod rukovodstvom Dragana Vukajlovića, nastavnika praktične nastave.
Učenici iz Čajkovskog su izradili mozaik od keramičkih pločica koji predstavlja skulpturu – simbol škole, koju su nedavno postavili u svom gradu.
U umetničkom delu programa su učestvovali Jovana Novković AT 2/1 i Rajmond Mac AT 3/2, kao i članovi sekcije ruskog jezika.