REPUBLIČKA TAKMIČENJA

May 3, 2021 Uncategorized 0
Naša škola je 23.i 24 aprila 2021. godine bila domaćin 25. Republičkog takmičenja učenika u području rada hemija, nemetali i grafičarstvo za grupu grafičarstvo i 23. Republičkog takmičenja učenika u području rada šumarstvo i obrada drveta. Ugostili smo učenike i nastavnike-mentore TŠ “Mileva Marić-Ajnštajn” iz Novog Sada, Grafičko-medijske škole i TŠ Drvo- art škole iz Beograda, Prehrambeno-ugostiteljske škole iz Čačka, kao i Gimnazije i stručne škole Nikola Tesla iz Apatina. Naši predstavnici su postigli sledeće rezultate: Rezultati 23. Republičkog takmičenja u području rada šumarstvo i obrada drveta. Pojedinačni rezultati: Računarska grafika: Sanja Milunović – 2. mesto; Svojstva materijala: Gabriel Skenderović – 3. mesto; Finalna obrada drveta: Boris Vuković – 2. mesto; Praktičan rad – stolar: Mihajlo Horvacki – 4. mesto; Praktičan rad – tapetar: Sandra Armacki – 2. mesto; Cvećarstvo i dekorativna dendrologija: Tina Babić – 3. mesto; Aranžiranje biljnog materijala: Martina Zubelić – 3. mesto; Ekipni rezultati: Obrada drveta – 3. mesto i Pejzažna arhitektura – 3. mesto Rezultati 25. Republičkog takmičenja u području rada hemija, nemetali i grafičarstvo, za grupu grafičarstvo: Tehničar za grafičku pripremu: Majda Halilović – 1. mesto; Minja Vrakela – 2. mesto i 1. mesto ekipno; Tehničar štampe: Dajana Romić – 1. mesto; Filip Lazarević – 4. mesto i 1. mesto ekipno; Tehničar grafičke dorade: Jasmina File – 4. mesto; Miljana Gunjača – 6. mesto i 3. mesto ekipno; Tehničar za oblikovanje grafičkih proizvoda: Emili Čović – 5. mesto; Zoltan Lak – 6. mesto i 3. mesto ekipno.