NAŠI SPORTISTI

March 9, 2021 Uncategorized 0

U nedelju, 28. februara 2021. godine, u Baču je održano pojedinačno i ekipno Prvenstvo Vojvodine u dizanju tegova za dečake – uzrast do 15 godina starosti i mlađe juniore – uzrast do 17 godina starosti.Svi takmičari KDT “Spartak” su se plasirali među prva tri u svojim kategorijama i nagrađeni medaljama, a u okviru ekipnog takmičenja osvojili su prvo mesto i pehar.Među učesnicima su bili i učenici Politehničke škole: Balaž Benčik Maša AT 1/2 – prvo mesto, Adam Sabo G1/4 – drugo mesto, Mate Buš GFD 2/8 – prvo mesto.

Pripremna nastava za likovnog tehničara, za učenike osnovnih škola biće održana onlajn (putem video sastanka i Gugl učionice)

Link i kod  Gugl učionice za zainteresovane učenike za pripremnu nastavu za likovnog tehničara.

KOD:  lkdwqhf

datum vreme oblast nastavnik
17. april 2021. 9 – 10.45 časova crtanje Milodanović S. Šuhajda Z.
11 – 12.45 časova slikanje Ražnatović N. Horvat M.

Za pripremnu nastavu potrebno je pripremiti:

Za crtanje –  blok broj 5, grafitne olovke, gumicu (i druge crtačke tehnike tuš, ugalj…)

Za slikanje – blok broj 5, grafitna olovka, četkice, tempere ili akrilne boje, posudu za vodu, krpica za brisanje.

HungaryEnglish