Projektna nedelja

Projektna nedelja

Poštovani učenici,

i ove godine naša škola je dobila poziv iz TŠ “Ivan Sarić” da uzme učešće u Projektnoj nedelji u okviru Sajma obrazovanja.

Detalji vezani za ovu manifestaciju i prijavni list  (za učenike naše škole) nalaze se u prilogu ovog teksta.

Pozivamo vas  da se u dogovoru sa vašim nastavnicima-mentorima što masovnije odazovete ovom pozivu!

O B A V E Š T E Nj E

Na osnovu odluke Pokrajinskog sekretara za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, a na predlog Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo PREKIDA SE OBRAZOVNO-VASPITNI RAD u ustanovama obrazovanja i vaspitanja – predškolskim ustanovama, osnovnim školama i srednjim školama na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine u periodu od 12. februara zaključno sa 21. februarom 2020. godine, zbog bezbednosti i zdravlja dece, učenika i zaposlenih, a usled registrovanja intenzitea virusa gripa iznad epidemijskog praga.

                                                                                D i r e k t o r

                                                                                Iso Planić, s.r.