NOĆ ISTRAŽIVAČA

September 30, 2019 Uncategorized 0

U petak, 27. septembra, uokviru manifestacije „Noć istraživača“, učenici odeljenja GFD 1/8, GFP 1/9 i GFD 2/9 Politehničke škole, krenuli su iz hotela Galerija u organizovanu IT šetnju kroz noć.

Članice IT Cluster Subotica tom prilikom otvorile su svoja vrata svim zainteresovanim istraživačima.

Učenici su imali priliku da zavire u firme gde nastaju kreativna IT rešenja, aplikacije, marketing kampanje gde se programira, istražuje, uči i deli znanje, videli su kako izgledaju kancelarije, upoznali su se sa budućim kolegama, imali su mogućnost i da pitaju sve što ih zanima u vezi s novim tehnologijama.

Kompanije koje su se pridružile ovoj manifestaciji su:
Execom NordDigital Hive, ICBTech, StudioPresent, ErdSoftInfostud Hub, Infostud 3, Edukacioni centar.