SVEČANA PODELA DIPLOMA

June 26, 2019 Uncategorized 0

U divnom ambijentu Velike većnice Gradske kuće, u petak, 14. juna 2019. godine, održana je svečana dodela diploma 71. generaciji Politehničke škole, koja je svoje obrazovanje na adresi Maksima Gorkog 38 započela školske 2015/16. godine.
U svakoj generaciji, postoje učenici koje se ističu svojim znanjem, sposobnostima i uspesima, u školskoj klupi, na praktičnoj nastavi ili na sportskom terenu, pa je tom prilikom sa ponosom proglašeno troje najboljih, kojima su uručene diplome i nagrade.
Valentina Bačlija, iz odeljenja GFT 4/8, učenik generacije
Sinan Nuredini, iz odeljenja G 3/3, majstor generacije
Filip Filipović, iz odeljenja VT 4/3, sportista generacije
Našim dragim maturantima čestitamo i želimo mnogo uspeha u životu!

ОБАВЕШТЕЊЕ

Заједнички родитељски састанак за прве разреде одржаће се у среду, 11. септембра 2019. године у 18 часова у амфитеатру  Високe техничкe школe струковних студија (Марка Орешковића  бр.16).

ÉRTESÍTÉS

Az első osztályok közös szülői értekezletét 2019. szeptember 11-én 18 órai kezdettel a Műszaki Főiskola amfiteátrumában (Marko Orešković utca 16) tatrjuk meg.

OBAVIJEST

Zajednički roditeljski sastanak za prve razrede održat će se u srijedu, 11. rujna 2019. godine u 18 sati u amfiteatru Visoke tehničke škole strukovnih studija, Marka Oreškovića br. 16.