Izvođač instalaterskih i završnih građevinskih radova

• Na ovom smeru se obrazuju stručnjaci, koji nastupaju na gradilištima nakon završetka grubih građevinskih radova.
    Njihov zadatak je da unose konfor u sirove zgrade. Rade na oblaganju zidova i podova, izrađuju ukrasne elemente od gipsa, kaljeve peći i kamine. Oni izrađuju hidro i termo izolacije, kompletan vodovod i kanalizaciju.
    U njihovu delatnost spadaju još limarski, bravarski i staklorezački radovi.

NASTAVNI PLANOVI

02 Izvođ. instal. i završ. građ. radova opšti – tabela

04 Izvođ. instal. i završ. građ. radova stručni – tabela

06 Izvođ. instal. i završ. građ. radova opšti-stručni – tabela

ОБАВЕШТЕЊЕ

Заједнички родитељски састанак за прве разреде одржаће се у среду, 11. септембра 2019. године у 18 часова у амфитеатру  Високe техничкe школe струковних студија (Марка Орешковића  бр.16).

ÉRTESÍTÉS

Az első osztályok közös szülői értekezletét 2019. szeptember 11-én 18 órai kezdettel a Műszaki Főiskola amfiteátrumában (Marko Orešković utca 16) tatrjuk meg.

OBAVIJEST

Zajednički roditeljski sastanak za prve razrede održat će se u srijedu, 11. rujna 2019. godine u 18 sati u amfiteatru Visoke tehničke škole strukovnih studija, Marka Oreškovića br. 16.