ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ

Обавештавамо вас да је наша школа почела да поступа у складу са препорукама министарства просвете, науке и технолошког развоја која се примењују од 10. марта 2020. године ради спречавања корона вируса.

Због боље заштите ученика и наставника биће предузето низ превентивних активности у школи.

Запослени школе су обавештени и ангажовани у оквиру својих надлежности. Овом приликом вас подсећамо да се придржавате прописаних мера.

1. УКОЛИКО ПРИМЕТИТЕ БИЛО КАКВЕ СИМПТОМЕ РЕСПИРАТОРНИХ ИНФЕКЦИЈА (ТЕМПЕРАТУРА, КАШАЉ, БОЛОВИ У СТОМАКУ, БОЛОВИ У МИШИЋИМА, МАЛАКСАЛОСТ) ОСТАНИТЕ КОД КУЋЕ.
  2. УКОЛИКО ИМАТЕ САЗНАЊЕ ИЛИ СУМЊУ ДА СТЕ БИЛИ У КОНТАКТУ СА ОБОЛЕЛИМ  ИЛИ ОСОБАМА СА СУМЊОМ НА БОЛЕСТ, МОЛИМО ВАС ДА ОСТАНЕТЕ КОД КУЋЕ.
  3. ПОДСЕЋАМО ВАС ДА ЈЕ ВАША ОБАВЕЗА И ОБАВЕЗА ВАШИХ РОДИТЕЉА ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ СВИХ ДОГОВОРЕНИХ ПРАВИЛА И БУДЕТЕ ОДГОВОРНИ ПРЕМА СЕБИ И СВОЈОЈ ОКОЛИНИ.
  4. УКОЛИКО ОСЕТИТЕ БИЛО КАКАВ ЗДРАВСТВЕНИ ПРОБЛЕМ, ОБРАТИТЕ СЕ ОДЕЉЕЊСКОМ СТАРЕШИНИ.

Молимо вас да поштујете наше препоруке, како бисмо без последица пребродили овај период.

Директор, Исо Планић, с.р.

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМО УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ДРУГА ЗАИНТЕРЕСОВАНА ЛИЦА ДА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ МОГУ ДОБИТИ ПУТЕМ ТЕЛЕФОНА:

024/663-101од 9 до12 часова

ИЛИ  ПРЕКО ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ:

OBAVEŠTENјE

OBAVEŠTAVAMO UČENIKE, RODITELjE I DRUGA ZAINTERESOVANA LICA DA SVE INFORMACIJE MOGU DOBITI PUTEM TELEFONA:

024/663-101 od 9 do12 časova

ILI  PREKO ELEKTRONSKE POŠTE:

ÉRTESÍTÉS

ÉRTESÍTJÜK TANULÓINKAT, SZÜLEIKET ÉS MINDEN ÉRDEKLŐDŐ SZEMÉLYT HOGY MINDEN INFORMÁCIÓT

9 és12 óra  közt a  024/663-101-es telefonszámon

VAGY A KÖVETKEZŐ LEVÉLPOSTÁN KAPHATNAK: