FIMEK – NAGRAĐUJE ZNANJE

Na FIMEK-u je i ove godine počeo još jedan festival znanja – FIMEK NAGRAĐUJE ZNANJE.

Predstavnici Politehničke škole su u utorak, 28. januara, znanje odmerili sa učenicima Gimnazije “Dositej Obradović” iz Bačke Topole, Hemijsko-tehnološke škole iz Subotice, Srednje ekonomske škole “Bosa Milićević” iz Subotice i Teničke škole “Pavle Savić” iz Novog Sada.

O B A V E Š T E Nj E

Na osnovu odluke Pokrajinskog sekretara za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, a na predlog Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo PREKIDA SE OBRAZOVNO-VASPITNI RAD u ustanovama obrazovanja i vaspitanja – predškolskim ustanovama, osnovnim školama i srednjim školama na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine u periodu od 12. februara zaključno sa 21. februarom 2020. godine, zbog bezbednosti i zdravlja dece, učenika i zaposlenih, a usled registrovanja intenzitea virusa gripa iznad epidemijskog praga.

D i r e k t o r

Iso Planić, s.r.