MASTER KLAS SA PRIJATELJIMA IZ ČAJKOVSKOG

Zajednički master klas o uređenju učionice Tehničke škole iz grada Čajkovski u Rusiji i Politehničke škole održan je u sredu, 18. decembra 2019. godine. Učenici obe škole prezentovali su uređivanje učionice, odnosno hodnika škole kroz priču o procesu rada i komentarisanje rezultata.
U Politehničkoj školi je učionica 42 dobila novo ruho – u pripremanju podloge su učestvovali učenici odeljenja GI 3/3 i GI 2/4, ukrašavali su je učenici odeljenja GFO 3/8, uz idejnu podršku nastavnika Ibolje Kelemen, Tihomira Zoraje i Arona Tekenješa.

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМО УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ДРУГА ЗАИНТЕРЕСОВАНА ЛИЦА ДА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ МОГУ ДОБИТИ ПУТЕМ ТЕЛЕФОНА:

024/663-101од 9 до12 часова

ИЛИ  ПРЕКО ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ:

OBAVEŠTENјE

OBAVEŠTAVAMO UČENIKE, RODITELjE I DRUGA ZAINTERESOVANA LICA DA SVE INFORMACIJE MOGU DOBITI PUTEM TELEFONA:

024/663-101 od 9 do12 časova

ILI  PREKO ELEKTRONSKE POŠTE:

ÉRTESÍTÉS

ÉRTESÍTJÜK TANULÓINKAT, SZÜLEIKET ÉS MINDEN ÉRDEKLŐDŐ SZEMÉLYT HOGY MINDEN INFORMÁCIÓT

9 és12 óra  közt a  024/663-101-es telefonszámon

VAGY A KÖVETKEZŐ LEVÉLPOSTÁN KAPHATNAK: