PETICA SA ZVEZDICOM

Na dvodnevnoj Konferenciji za učenike ,,Zajedno – Uključivanje lokalnih zajednica u podsticanje međukulturalne socijalne kohezije“, koju sprovodi PIN – Mreža psihosocijalnih inovacija iz Beograda uz podršku Oksfam Italija i Podrška Evropske unije u upravljanju migracijama u Republici Srbiji, tim  učenika  Politehničke škole iz Subotice- Amina Zaimi, Jelena Bakajić i Dimitrije Šarović su zablistali prezentacijom projekta ,, Građa u akciji-Petica sa zvezdicom“.
Kao nagradu za kreativnost i ispešnu promociju Politehničke škole, dobili su košarkaške, rukometne i odbojkaške lopte .
Mentori – prof. Stela Šarović i prof. Natalija Trbović Toljagić
Fotografije se nalaze u Galeriji slika.

O B A V E Š T E Nj E

Na osnovu odluke Pokrajinskog sekretara za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, a na predlog Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo PREKIDA SE OBRAZOVNO-VASPITNI RAD u ustanovama obrazovanja i vaspitanja – predškolskim ustanovama, osnovnim školama i srednjim školama na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine u periodu od 12. februara zaključno sa 21. februarom 2020. godine, zbog bezbednosti i zdravlja dece, učenika i zaposlenih, a usled registrovanja intenzitea virusa gripa iznad epidemijskog praga.

D i r e k t o r

Iso Planić, s.r.