NEVIDLJIVE MAPE SUBOTICE

Aktivnosti učenika Politehničke škole u okviru projekta Nevidljive mape Subotice su premijerom turističke ture završene u petak, 22. novembra 2019. godine. Kroz kreativne radionice i saradnju sa Grupom 484 iz Beograda, a pod pokroviteljstvom OEBSA, učenici su dramatizovali tekstove o značajnim ličnostima i događajima iz prošlosti Subotice i izradili rekvizite  kako bi autentično dočarali duh prošlosti.
Rad učenika Politehničke škole je koordinirala profesor književnosti Stela Šarović.
Fotografije se nalaze u Galeriji slika.

O B A V E Š T E Nj E

Na osnovu odluke Pokrajinskog sekretara za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, a na predlog Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo PREKIDA SE OBRAZOVNO-VASPITNI RAD u ustanovama obrazovanja i vaspitanja – predškolskim ustanovama, osnovnim školama i srednjim školama na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine u periodu od 12. februara zaključno sa 21. februarom 2020. godine, zbog bezbednosti i zdravlja dece, učenika i zaposlenih, a usled registrovanja intenzitea virusa gripa iznad epidemijskog praga.

D i r e k t o r

Iso Planić, s.r.