RAZVIJANJE KRITIČKOG MIŠLJENJA PUTEM MEDIJA KOD MLADIH

U četvrtak, 24. oktobra, u Politehničkoj školi održana je prva od tri obuke za srednjoškolce u sklopu projekta „Razvijanje kritičkog mišljenja putem medija kod mladih”. Dva subotička udruženja, Omladinski građanski parlament Subotice i Olovka piše srcem, konkurisale su za sredstva projekta „Mediji za građane – građani za medije“ koji finansira Evropska unija radi izgradnje kapaciteta OCD-a za unapređenje medijske i informacione pismenosti (MIP) u regionu. Edukatori na prvom delu obuke su bili Natalija Trbović Toljagić, Svetlana Beljanski i Dragan Krstić.

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМО УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ДРУГА ЗАИНТЕРЕСОВАНА ЛИЦА ДА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ МОГУ ДОБИТИ ПУТЕМ ТЕЛЕФОНА:

024/663-101од 9 до12 часова

ИЛИ  ПРЕКО ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ:

OBAVEŠTENјE

OBAVEŠTAVAMO UČENIKE, RODITELjE I DRUGA ZAINTERESOVANA LICA DA SVE INFORMACIJE MOGU DOBITI PUTEM TELEFONA:

024/663-101 od 9 do12 časova

ILI  PREKO ELEKTRONSKE POŠTE:

ÉRTESÍTÉS

ÉRTESÍTJÜK TANULÓINKAT, SZÜLEIKET ÉS MINDEN ÉRDEKLŐDŐ SZEMÉLYT HOGY MINDEN INFORMÁCIÓT

9 és12 óra  közt a  024/663-101-es telefonszámon

VAGY A KÖVETKEZŐ LEVÉLPOSTÁN KAPHATNAK: