MEĐUNARODNI DAN STARIJIH OSOBA

Međunarodni dan starijih osoba, čiji slogan ove godine glasi “Zajedno u zaštiti starih”, obeležen je 1. oktobra 2019. godine, na Trgu republike, nizom raznovrsnih aktivnosti – od čajanke, pesme i igre, do kontrole zdravlja i korisnih informacija o tome gde stariji sugrađani mogu da dobiju pomoć i usluge iz oblasti socijalne zaštite. U manifestaciji je učestvovalo više od deset organizacija, udruženja i škola, a među njima i učenici odeljenja GT 1/3 Politehničke škole.

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМО УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ДРУГА ЗАИНТЕРЕСОВАНА ЛИЦА ДА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ МОГУ ДОБИТИ ПУТЕМ ТЕЛЕФОНА:

024/663-101од 9 до12 часова

ИЛИ  ПРЕКО ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ:

OBAVEŠTENјE

OBAVEŠTAVAMO UČENIKE, RODITELjE I DRUGA ZAINTERESOVANA LICA DA SVE INFORMACIJE MOGU DOBITI PUTEM TELEFONA:

024/663-101 od 9 do12 časova

ILI  PREKO ELEKTRONSKE POŠTE:

ÉRTESÍTÉS

ÉRTESÍTJÜK TANULÓINKAT, SZÜLEIKET ÉS MINDEN ÉRDEKLŐDŐ SZEMÉLYT HOGY MINDEN INFORMÁCIÓT

9 és12 óra  közt a  024/663-101-es telefonszámon

VAGY A KÖVETKEZŐ LEVÉLPOSTÁN KAPHATNAK: