POBEDNICI LITERARNOG KONKURSA “RANI JADI”

Na literarnom konkursu pod nazivom “Rani jadi“, koji je raspisala Fondacija za omladinsku kulturu i stvaralaštvo “Danilo Kiš”, učenici Politehničke škole ostvarili su izuzetan uspeh. U konkurenciji od 63 rada, Filip Silađi, učenik AT 4/1 odeljenja, osvojio je prvo mesto u starosnoj kategoriji od 18 do 20 godina, dok je u istoj kategoriji drugo mesto osvojio Martin Konter, učenik GFT 4/10 odeljenja.

Nezavisna stručna komisija, koju su činili prof. mr Laura Kovač, profesor srpskog jezika i književnosti, Mirela Ivanić, profesor srpskog jezika i književnosti, Mirjana Crnković, master edukacije filozofije i master edukacije hrvatskog jezika i književnosti, kao i Kinga Balint, profesor mađarskog jezika, izabrala je one najbolje.

Categories: Aktuelnosti