RADOSNA ŠKOLA

Predstavnici Politehničke škole su početkom oktobra učestvovali na svečanoj dodeli zvanja Radosna škola u Budimpešti. Prilbližno 1500 direktora, pedagoga i stručnjaka u obrazovanju tada su predstavili svoje institucije.
Program Radosna škola je osmišljen na stručni način, da učenici budu srećniji, izdržljiviji, da se poboljšaju njihovi rezultati u školi i da rad sa njima bude lakši.
U fokusu programa je kako da ostvarimo pozitivno razmišljanje među učenicima i prema učenju.
Politehnička škola učestvuje u ovom programu od 2018/2019. školske godine. Registrovani nastavnici će podučavati o sreći, a učenici učestvovati u humanitarnim akcijama. Đenđi Danča Arančić, Aleksandra Radulović Zelenika i Agneš Halaši će držati radionice kolegama naše škole kako bi poboljšali međuljudske odnose u kolektivu

.

Categories: Aktuelnosti