EDUKATIVNE RADIONICE ZA OSNOVCE

O B A V E Š T E N J E

Povodom obeležavanja Dana škole, Politehnička škola tradicionalno organizuje edukativne radionice pod nazivom „Zanimljiva istorija našeg grada“. Ove godine manifestacija će biti takmičarskog karaktera, a glavna nagrada je krečenje ili postavljanje podnih pločica u jednoj učionici pobedničke škole od strane naših učenika.

Kako učestvovati?

Pozivamo učenike 6, 7. i 8. razreda da nam se pridruže i učestvuju na onlajn takmičenju koje počinje 2. marta i traje do 29. marta. Svake nedelje učenici će dobijati zadatak koji će rešavati preko moodle stranice naše škole. Tročlana ekipa iz 10 najuspešnijih škola će učestvovati u finalu, koje će biti organizovano 26. aprila u prostorijama Politehničke škole.

U okviru edukativne radionice, učenici će se takmičiti u rešavanju onlajn testa, izradi crteža na zadatu temu, kreiranju 3d kompozicije – uz detaljno uputstvo za rešavanje zadataka.

Kako se prijaviti?

Uz pomoć nastavnika ili roditelja na sledećem linku:

Dodatne informacije o edukativnoj radionici možete dobiti na telefone: 024/663-101 (sekretarijat škole) ili 060/8554-080 (Đenđi Arančić Danča, koordinator projekta).

Rok za prijavljivanje je 1. mart 2018. godine.

Categories: Uncategorized