PRIPREMNA NASTAVA ZA PRIJEMNI ISPIT U POLITEHNIČKOJ ŠKOLI

April 2, 2020 Uncategorized 0

U skladu sa trenutnim stanjem, pripremna nastava za buduće likovne tehničare i tehničare dizajna enterijera i industrijskih proizvoda u Politehničkoj školi, biće organizovana onlajn. Oformljena je Gugl učionica za pripremnu nastavu za buduće umetnike, a za pristup je potreban Gugl nalog (Gmail) i kod za pristup.
Kada se elektronski prijavite za polaganje prijemnog ispita za upis u škole za učenike sa posebnim sposobnostima (gde pripadaju i smerovi likovni tehničar i tehničar dizajna enterijera i industrijskih proizvoda u Politehničkoj školi), putem veb prijave na adresi https://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs, napravite fotografiju (ili snimak ekrana/skrinšot) prijave .
Taj dokaz da ste prijavljeni prosledite na mejl Politehničke škole (office@politehnickasu.edu.rs) i mi ćemo vam poslati kod za pristup Gugl učionici za pripremnu nastavu, gde vas čekaju nastavnici spremni da realizuju pripremu.
Ukoliko vam trebaju dodatne informacije, javite se Politehničkoj školi na broj telefona 024/663-101 od 9 do 12 časova.
Srećno!