IZLET – PRIRODA, DUHOVNOST I NAUKA

U petak, 24.03.2017. godine, učenici odeljenja GFP 1/11 naše škole uputili su se na jednodnevnu stručnu ekskurziju, u pratnji odeljenjskog starešine Miodraga Doroslovačkog i Darka Ivkovića, nastavnika verske nastave.

Posetili su Sabornu crkvu Svetog Nikole u Sremskim Karlovcima, šetali po Fruškoj gori, prošavši kroz Dvorsku baštu, nekada botaničku baštu, jedinstvenu prirodnu učionicu, bili su na Stražilovu, poznatom fruškogorskom izletištu, a zatim na Fakultetu tehničkih nauka, gde su budući tehničari za grafičku pripremu imali priliku da vide savremene digitalne mašine, mašine za sito i tampon štampu, mašine za završnu grafičku doradu, kao i računarske kabinete u kojima se izvode vežbe. Takođe, učenicima je prikazana prezentacija fakulteta i departmana za grafičko inženjerstvo i dizajn, kao i video snimak, animacije i radovi studenata.

DOROSLOVACKI

Categories: Uncategorized