IZLOŽBA U SLOBODNO VREME

U četvrtak, 23. februara 2017. godine, u Filmskom klubu Orient, otvorena je izložba pod nazivom U slobodno vreme.

U okviru izložbe, učenici trećih i četvrtih razreda Politehničke škole, smer Tehničar za oblikovanje grafičkih proizvoda, predstavili su svoje radove.

Izloženi radovi su rezultat likovnog izražaja učenika nastao vanškolskih aktivnosti, pa izložba i nosi naziv U slobodno vreme.

Tematika radova je raznovrsna, kao i tehnike izrade ekponata – na izložbi se mogu pogledati fotografije, digitalni crteži, ulje na platnu, rad temperom, grafičko oblikovanje fanzina, kao radovi iz domena foto manipulacije.

Izlagači su Anita Kovačev, Zvonimir Karo, Jovana Jović, Kristina Ćopić, Sofija Radulović, Marijana Vojnić Tunić, Andrej Romić, Ivana Vukojević, Livia Pertić, Maja Stoparić I Martina Bukvić.

Organizator izložbe je Mirjana Mitrić, nastavnica praktične nastave u Politehničkoj školi.

Izložbu možete pogledati do 7. marta 2017. godine

U SLOBODNO VREME