KONKURS ZA AMBLEM 51. KONGRESA ILEI

Pozivamo sve zainteresovane da se uključe u dizajniranje amblema Međunarodnog udruženja nastavnika esperantista  (ILEI – Internacia Ligo de Esperantistaj Instruistoj).

Tekst konkursa na srpskom

Za eventualne dodatne informacije obratite se Aranki Laslo, nastavnici informatike i vođe sekcije za esperanto.

Na slici ispod se vidi logotip naše bivše učenice, Emeše Kovač Pečkai koji je ove godine izabran za stalni simbol Udruženja nastavnika esperantista Koreje.

VANNASTAVNE AKTIVNOSTI (SEKCIJE) ŠKOLSKE 2017/2018. GODINE

VANNASTAVNE AKTIVNOSTI NASTAVNICI Termin održavanja
Saradnja sa društvenim institucijama (Narodno pozorište) Zita Cvijin Kalman, Dijana Krtinić, Stela Šarović u dogovoru sa učenicima
Dramsko-recitatorska sekcija na srpskom jeziku Stela Šarović, Vedrana Pavić četvrtak 17,15-18,15

četvrtak 19,30 – 21,00

Dramsko-recitatorska sekcija na mađarskom jeziku Zita Cvijin Kalman sreda, u dogovoru sa učenicima
Novinarska sekcija Branka Jovičić, Dijana Krtinić, Tihomir Zoraje, Zita Cvijin Kalman, Sanjin Ivašić u dogovoru sa učenicima
Kreativno pisaњe Natalija Trbović Toljagić u dogovoru sa učenicima (1. i 4. razred)
Hor Maćaš Murenji ponedeljak i četvrtak, 19,30-21,45
Likovna sekcija Srđan Milodanović, Zita Šuhajda, Nenad Ražnatović, Mladen Horvat ponedeljak 16,15-19,15
Košarka muška Zvonko Vuković četvrtak 19,30 – 21,00
Muško-ženska košarka Kornelija Đurasević četvrtak 19,30 – 21,00
Odbojka muška Čongor Nađ ponedeljak 20,30- 22,00
Odbojka ženska Suzana Maravić ponedeljak  19,30
Esperanto Aranka Laslo po dogovoru sa učenicima
Foto i filmska sekcija Ivana Babić, Željko Garić radna subota, u dogovoru sa učenicima
Primena računara u građevinarstvu Silard Erdelji, Mario De Negri u dogovoru sa učenicima
Ekološko-biološka sekcija Ligija Vlček, Suzana Nemčev Trajer petak 12,45
Sekcija za kompostiranje Vesna Bungin Kulunčič, Mira Šećerov radna subota
Plivačka i spasilačka sekcija Rudolf Renčenji četvrtak, u dogovoru sa učenicima
Sekcija prve pomoći Rudolf Renčenji  sreda 19,30
Matematička sekcija Ivana Sekulić  utorak 13,30-14,15

petak 18,45-19,25

Sekcija veb dizajna Tihomir Zoraje petak 11,05 – 11,50
Sekcija tehnologije tipografije Sanja Horak četvrtak  12,45- 14,15
ArchiCAD Ljubica Dašić u dogovoru sa učenicima
Sekcija zaštite graditeljskog nasleđa Đenđi Arančić Danča četvrtak  13,30
Prirodnjačka sekcija Zoran Marković radnim subotama, u dogovoru sa učenicima