RADIONICA-PREDSTAVLJANJE METODOLOGIJE ZA RAZVOJ PROGRAMA OBUKE ZASNOVANIH NA STANDARDU KVALIFIKACIJE

April 14, 2021 Uncategorized 0

Projekat Razvoj integrisanog sistema nacionalnih kvalifikacija u Republici Srbijiorganizovao je radionicu Predstavljanje Metodologije za razvoj programa obuke zasnovanih na standardu kvalifikacije, od 12. do 14. aprila 2021. godine, u hotelu „Park“ na Paliću. To je nastavak Obuke za izradu programa obuke zasnovane na standardu kvalifikacija, koja  je od 3. do 5. februara 2021. godine održana u Politehničkoj školi.

Na radionici su bili prisutni predstavnici Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Agencije za kvalifikacije, Zavoda za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja, Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja (Centra za stručno obrazovanje i obrazovanje odraslih), Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine-nacionalne zajednice, Tehničke škole iz Vlasotinca i Politehničke škole.

U okviru ovog skupa građevinske struke, Iso Planić, direktor naše škole, potpisao je povelju o bratimljenju sa Tehničkom školom iz Vlasotinca.