ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ

March 13, 2020 Uncategorized 0

Обавештавамо вас да је наша школа почела да поступа у складу са препорукама министарства просвете, науке и технолошког развоја која се примењују од 10. марта 2020. године ради спречавања корона вируса.

Због боље заштите ученика и наставника биће предузето низ превентивних активности у школи.

Запослени школе су обавештени и ангажовани у оквиру својих надлежности. Овом приликом вас подсећамо да се придржавате прописаних мера.

1. УКОЛИКО ПРИМЕТИТЕ БИЛО КАКВЕ СИМПТОМЕ РЕСПИРАТОРНИХ ИНФЕКЦИЈА (ТЕМПЕРАТУРА, КАШАЉ, БОЛОВИ У СТОМАКУ, БОЛОВИ У МИШИЋИМА, МАЛАКСАЛОСТ) ОСТАНИТЕ КОД КУЋЕ.
  2. УКОЛИКО ИМАТЕ САЗНАЊЕ ИЛИ СУМЊУ ДА СТЕ БИЛИ У КОНТАКТУ СА ОБОЛЕЛИМ  ИЛИ ОСОБАМА СА СУМЊОМ НА БОЛЕСТ, МОЛИМО ВАС ДА ОСТАНЕТЕ КОД КУЋЕ.
  3. ПОДСЕЋАМО ВАС ДА ЈЕ ВАША ОБАВЕЗА И ОБАВЕЗА ВАШИХ РОДИТЕЉА ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ СВИХ ДОГОВОРЕНИХ ПРАВИЛА И БУДЕТЕ ОДГОВОРНИ ПРЕМА СЕБИ И СВОЈОЈ ОКОЛИНИ.
  4. УКОЛИКО ОСЕТИТЕ БИЛО КАКАВ ЗДРАВСТВЕНИ ПРОБЛЕМ, ОБРАТИТЕ СЕ ОДЕЉЕЊСКОМ СТАРЕШИНИ.

Молимо вас да поштујете наше препоруке, како бисмо без последица пребродили овај период.

Директор, Исо Планић, с.р.