ULEPŠANA UČIONICA

Učionica 42 u našoj školi ovih dana dobila je novi izgled – u pripremanju podloge su učestvovali učenici odeljenja GI 3/3 i GI 2/4, ukrašavali su je učenici odeljenja GFO 3/8, a sve u okviru zajedničkog master klasa o uređenju učionice Tehničke škole iz grada Čajkovski u Rusiji i Politehničke škole.

O B A V E Š T E Nj E

Na osnovu odluke Pokrajinskog sekretara za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, a na predlog Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo PREKIDA SE OBRAZOVNO-VASPITNI RAD u ustanovama obrazovanja i vaspitanja – predškolskim ustanovama, osnovnim školama i srednjim školama na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine u periodu od 12. februara zaključno sa 21. februarom 2020. godine, zbog bezbednosti i zdravlja dece, učenika i zaposlenih, a usled registrovanja intenzitea virusa gripa iznad epidemijskog praga.

D i r e k t o r

Iso Planić, s.r.